PROGRAM

  


Targi Zuliefermesse to okazja do wzięcia udziału w konferencjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych z udziałem międzynarodowych specjalistów, a także możliwości zdobycia nowej wiedzy, networkingu i nawiązania interesujących kontaktów biznesowych  

CONTACT Business Meeting - międzynarodowa giełda kooperacji organizowana przez europejską sieć enterprise europe network.

Wystawy specjalne 
 -Tradycyjnie już targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji, w ramach którego organizatorzy przygotowali wiele interesujących wydarzeń.
„Produkcja przyrostowa + hybrydy - wprowadzanie nowych technologii produkcyjnych" pod tym tytułem zaplanowano wystawę specjalną, której premiera będzie miała miejsce w 2019 roku. Odwiedzający będą mieli szansę z bliska zobaczyć eksponaty, które powstały w wyniku połączenia klasycznych procesów produkcyjnych z nowymi technologiami. Na przykładzie wdrożonych rozwiązań forum ekspertów przedstawi najnowsze osiągnięcia techniczne.
Współczesny przemysł bazuje na inteligentnych systemach nowej generacji, które są ze sobą zintegrowane na wielu płaszczyznach, a kluczową rolę odgrywa tutaj sensoryka. Podczas wystawy specjalnej „Sensoryka - na drodze ku inteligentnym produktom, rozwiązaniom, trendom" uwaga skupiona będzie na korzyściach wynikających z zastosowania inteligentnych rozwiązań oraz na wyzwaniach towarzyszących tworzeniu innowacji.
Tematami wiodącymi będą również cyfryzacja, smart production, jak i nowe koncepcje mobilności w aspekcie techniki napędowej oraz jej oddziaływanie na produkcję przemysłową oraz przemysł poddostawczy.

Więcej szczegółów 

 

Podczas targów odbędzie się także 13-ste Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze, organizowane przez Wirtschaftsförderung Sachsen Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze i będące symbolem transgranicznej sąsiedzkiej współpracy gospodarczej.
Więcej informacji wkrótce
 

 

 


 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Targi Intec i Zuliefermesse zapraszają do Lipska na oficjalne otwarcie europejskiego roku targowego 2019 dla branży obróbki metali, branży maszynowej i poddostawczej

Duże zainteresowanie przyszłoroczną edycją targów Intec oraz Z - lipskie targi przemysłowe cenią sobie obecność wystawców i odwiedzających z Polski W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie......