PROGRAM

  


Targi Zuliefermesse to okazja do wzięcia udziału w konferencjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych z udziałem międzynarodowych specjalistów, a także możliwości zdobycia nowej wiedzy, networkingu i nawiązania interesujących kontaktów biznesowych  

Forum Wystawców - zapraszamy naszych wystawców do wygłoszenia bezpłatnych prezentacji (zgłoszenia przyjmowane są do 15.10.2018 - strona nr 7 formularza zgłoszeniowego  ).

CONTACT Business Meeting - międzynarodowa giełda kooperacji organizowana przez europejską sieć enterprise europe network (więcej informacji wkrótce).

Wystawy i parki technologiczne
- wszystko wokół aktualnych tematów związanych z przemysłem obróbki metali i systemami produkcyjnymi: nowe surowce, produkcja przyrostowa, cyfryzacja, produkcja smart. 


Podczas duetu targowego w roku 2017 polscy przedsiębiorcy mieli możliwość wzięcia udziału w następujących wydarzeniach:

  Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT: Business Meetings  
       
Trójstronne spotkanie Saksonia-Czechy-Polska  
       
  Wyjazd misyjny na targi organizowany przez Izbę Gospodarczą "Śląsk"  


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019

Na niemal rok przed targami liczba zgłoszonych wystawców na targi Intec i Zuliefermesse jest imponująca. Zapowiada to nie tylko udaną imprezę, ale również potwierdza, jak ważne dla branży jest spotkanie w Lipsku. Tak duża liczba zgłoszonych firm pozwala na rozpoczęcie lokalizacji na halach już w kwietniu tego......