SPOTKANIE TRÓJSTRONNE SAKSONIA-CZECHY-POLSKA


Szukacie Państwo odpowiedniego partnera dystrybucyjnego lub dostawcy z zakresu maszyn do produkcji narzędzi, narzędzi precyzyjnych do obróbki metali oraz technologii automatyzacji w Saksonii? Czy potrzebujecie Państwo przedsiębiorstwa z odpowiednim rozwiązaniem technicznym, innowacyjnym produktem lub procesem? Może chcielibyście Państwo znaleźć partnera, aby wspólnie realizować projekty badawcze i rozwojowe?

Zapraszamy do nawiązywania współpracy i wymiany doświadczeń na spotkaniu trójstronnym Saksonii-Czech-Polski w dniu 9 marca 2017r.

Oprócz licznych przedstawicieli saksońskich branż oczekujemy m.in. delegacji przedsiębiorców pod kierownictwem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, z przygranicznego obszaru Karkonoszy oraz członków czeskiego Stowarzyszenia Odlewników i dużej grupy wystawców pod kierownictwem Ministerstwa Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej. Przed południem będziemy się koncentrować na branży samochodowej, odlewnictwie i nanotechnologii oraz potencjale innowacyjnym w polsko-saksońskim obszarze przygranicznym. Business-Speed-Dating po południu oferuje możliwość nawiązywania kontaktów w trakcie krótkich spotkań.  Następnie czeski wiceminister przemysłu zaprasza na przyjęcie na wspólnym stoisku swojego kraju.

Więcej informacji

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Targi Intec i Zuliefermesse zapraszają do Lipska na oficjalne otwarcie europejskiego roku targowego 2019 dla branży obróbki metali, branży maszynowej i poddostawczej

Duże zainteresowanie przyszłoroczną edycją targów Intec oraz Z - lipskie targi przemysłowe cenią sobie obecność wystawców i odwiedzających z Polski W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie......