SPOTKANIE TRÓJSTRONNE SAKSONIA-CZECHY-POLSKA


Szukacie Państwo odpowiedniego partnera dystrybucyjnego lub dostawcy z zakresu maszyn do produkcji narzędzi, narzędzi precyzyjnych do obróbki metali oraz technologii automatyzacji w Saksonii? Czy potrzebujecie Państwo przedsiębiorstwa z odpowiednim rozwiązaniem technicznym, innowacyjnym produktem lub procesem? Może chcielibyście Państwo znaleźć partnera, aby wspólnie realizować projekty badawcze i rozwojowe?

Zapraszamy do nawiązywania współpracy i wymiany doświadczeń na spotkaniu trójstronnym Saksonii-Czech-Polski w dniu 9 marca 2017r.

Oprócz licznych przedstawicieli saksońskich branż oczekujemy m.in. delegacji przedsiębiorców pod kierownictwem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, z przygranicznego obszaru Karkonoszy oraz członków czeskiego Stowarzyszenia Odlewników i dużej grupy wystawców pod kierownictwem Ministerstwa Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej. Przed południem będziemy się koncentrować na branży samochodowej, odlewnictwie i nanotechnologii oraz potencjale innowacyjnym w polsko-saksońskim obszarze przygranicznym. Business-Speed-Dating po południu oferuje możliwość nawiązywania kontaktów w trakcie krótkich spotkań.  Następnie czeski wiceminister przemysłu zaprasza na przyjęcie na wspólnym stoisku swojego kraju.

Więcej informacji

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019

Na niemal rok przed targami liczba zgłoszonych wystawców na targi Intec i Zuliefermesse jest imponująca. Zapowiada to nie tylko udaną imprezę, ale również potwierdza, jak ważne dla branży jest spotkanie w Lipsku. Tak duża liczba zgłoszonych firm pozwala na rozpoczęcie lokalizacji na halach już w kwietniu tego......