ELECTROPOLI POLAND SP. Z O.O.

Electropoli Poland jest nowoczesną firmą działającą w sektorze automotive, jak i w innych gałęziach przemysłu. W naszych zakładach zlokalizowanych w Bielsku-Białej i  Nowej Soli posiadamy 10 nowoczesnych linii lakierniczych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Dzięki tak szerokiemu zakresowi procesów możemy zapewnić pełen zakres powłok ochronnych i dekoracyjnych, w tym także kombinacje powłok (Duplex) oraz lakierowanie wielowarstwowe.

Wykonujemy powłoki zarówno na detalach ze stali jak i odlewanych, odkuwanych, aluminiowych i ze stopów lekkich oraz detalach stanowiących po montażu kombinację kilku materiałów. Oferujemy także usuwanie wszelkich powłok z detali lub zawiesi nowoczesną i bezpieczną metodą termiczną w złożu fluidalnym. W swojej ofercie mamy procesy takie jak: malowanie kataforetyczne, malowanie proszkowe, malowanie natryskowe, cynkowanie galwaniczne, pasywacją cienko oraz grubo powłokową i uszczelnieniem, alodynowanie, trawienie detali, przygotowanie powierzchni.

Dzięki własnemu, w pełni wyposażonym laboratoriom jesteśmy w stanie kontrolować wszystkie parametry procesów, jak i jakość powłok na detalach. Posiadamy certyfikaty ISO TS16949:2009 i ISO 14001.

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Duet targów przemysłowych Intec i Zuliefermesse umacnia swoją pozycję na rynku – wzrost liczby odwiedzających

Tegoroczną edycję duetu targowego Intec i Zuliefermesse odwiedziło 24 200 specjalistów z branży z 35 krajów (2015: 23 500 odwiedzających z 35 krajów), natomiast aktualna oferta produktów i usług dla branży obróbki metali oraz branży poddostawczej zaprezentowana została przez 1 382 wystawców......