ELECTROPOLI POLAND SP. Z O.O.

Electropoli Poland jest nowoczesną firmą działającą w sektorze automotive, jak i w innych gałęziach przemysłu. W naszych zakładach zlokalizowanych w Bielsku-Białej i  Nowej Soli posiadamy 10 nowoczesnych linii lakierniczych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Dzięki tak szerokiemu zakresowi procesów możemy zapewnić pełen zakres powłok ochronnych i dekoracyjnych, w tym także kombinacje powłok (Duplex) oraz lakierowanie wielowarstwowe.

Wykonujemy powłoki zarówno na detalach ze stali jak i odlewanych, odkuwanych, aluminiowych i ze stopów lekkich oraz detalach stanowiących po montażu kombinację kilku materiałów. Oferujemy także usuwanie wszelkich powłok z detali lub zawiesi nowoczesną i bezpieczną metodą termiczną w złożu fluidalnym. W swojej ofercie mamy procesy takie jak: malowanie kataforetyczne, malowanie proszkowe, malowanie natryskowe, cynkowanie galwaniczne, pasywacją cienko oraz grubo powłokową i uszczelnieniem, alodynowanie, trawienie detali, przygotowanie powierzchni.

Dzięki własnemu, w pełni wyposażonym laboratoriom jesteśmy w stanie kontrolować wszystkie parametry procesów, jak i jakość powłok na detalach. Posiadamy certyfikaty ISO TS16949:2009 i ISO 14001.

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019

Na niemal rok przed targami liczba zgłoszonych wystawców na targi Intec i Zuliefermesse jest imponująca. Zapowiada to nie tylko udaną imprezę, ale również potwierdza, jak ważne dla branży jest spotkanie w Lipsku. Tak duża liczba zgłoszonych firm pozwala na rozpoczęcie lokalizacji na halach już w kwietniu tego......