AKTUALNOŚCI

Targi ITM Polska w Poznaniu: Intec i Zuliefermesse na stoisku narodowym „Sachsen live“


Duet lipskich targów przemysłowych będzie promowany podczas poznańskich targów ITM Polska: Innowacja, Technologie, Maszyny, które odbędą się w dniach 5 - 8 czerwca w stolicy Wielkopolski.

Z ramienia Saksońskiego Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Transportu organizacja wspierania gospodarki - Wirtschaftsförderung Sachsen (Saksonia Rozwój gospodarczy) organizuje saksońskie stoisko narodowe „Sachsen live", w ramach którego firmy i instytucje z regionu zaprezentują swoje produkty i usługi. W tym gronie nie zabraknie również Targów Lipskich, które podczas międzynarodowych targów ITM Polska zaprezentują swój duet imprez przemysłowych: targi Intec i Zuliefermesse (pawilon 5A).

Drugiego dnia targów saksoński Minister Gospodarki, Martin Dulig wspólnie z saksońskimi wystawcami weźmie udział w wybranych wydarzeniach programu konferencji.

Podczas ostatniej edycji targów ITM Polska na łącznej powierzchni 25 000 m2 zaprezentowało się ok. 1 000 wystawców oraz firm przez nich reprezentowanych z 27 krajów. Targi odwiedziło 18 000 osób zainteresowanych aktualną ofertą i najnowszymi innowacjami z branży przemysłowej.

Więcej informacji na temat targów ITM Polska na stronie: www.itm-polska.pl.


 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse Tegoroczna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwsze istotne w 2019 roku spotkanie dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej, odnotowała po raz kolejny bardzo zadowalające wyniki: 24 400 odwiedzających z 41 krajów (2017: 24 200 z 35......